Najpopularniejsze BONUSY!


Expekt - Oferta powitalna do 20 GBP

Bukmacher Expekt w ramach oferty powitalnej nagradza nowych graczy zakładem bez ryzyka o wartości do 20 GBP. Nowy użytkownik, który zarejestruje się na stronie bukmachera oraz dokona wpłaty za pomocą płatniczej karty kredytowej lub przelewu bankowego na konto nie mniej niż  5 GBP może liczyć na bonus.

Po dokonaniu wpłaty należy zawrzeć pierwszy zakład pre-live na dowolne wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami. W przypadku przegranej tego zakładu gracz otrzyma zwrot stawki do 20 GBP. 


Otrzymaj ten BONUS! Expekt >>Unibet - Cashback do 50 Euro

Zawieraj zakłady na Ligę Mistrzów oraz Premier League w sezonie 2015/16 i otrzymaj zakład bez ryzyka o wartości 50 Euro. Bukmacher zwraca kwotę przegranego zakładu posatwionego na Dokładny wynik, HT/FT, Pierwszy i Ostatni strzelec (wynik meczy zmieni się w doliczonym czasie gry 90+).

Otrzymaj ten BONUS! Unibet >>EXPEKT - Cashback na komórkę do 10 Euro

Expekt na komórkę. Zagraj w aplikacji Expekt Mobile za max. 10 Eurona komórce. Jeśli nie trafisz to otrzymasz zwrot stawki.

Otrzymaj ten BONUS! Expekt >>Unibet Bonus 1, 2, 3... do 30 GBP

Nowy bonus od bukmachera online - UNIBET czyli proste jak 1, 2, 3 i o wartości 30 GBP. Bonus Unibet to 50% cashback nawet do kwoty 123PLN. Jak to działa? Unibet ubezpiecza Twoją stawkę do połowy jeśli Twój pierwszy zakład będzie przegrany.

1. Wypełnij formularz rejestracji na stronie Unibet, zaznacz zapis do oferty bonusowej.
2. Złóż pierwszy depozyt i typuj pierwszy zakład przed-meczowy do 30 GBP
3. Kiedy przegrasz Unibet zwróci 50% stawki aż do 30 GBP.
4. Minimalna stawka pierwszego zakładu uprawniająca do bonusu to 5 GBP,  a wówczas kwota cash back wyniesie 5 zł. maksymalna kwota bonusu to 30 GBP.

Otrzymaj ten BONUS! Unibet >>