Gra Supertoto

Gra Supertoto

GRA SUPERTOTO, SUPERTOTO Extra I SUPERTOTO Tennis
Gra bukmacherska online, wystarczy kupon za 10 Centów Euro aby zgarnąć pełne 100 000 Euro. Co tydzień w bwin, Expekt 14 specjalnie wybranych najpopularniejszych spotkań w piłce nożnej. Wytypuj wszystkie prawidłowo i wygraj gwarantowane 100000 Euro, również co tydzień (do wtorku lub środy) Supertoto Extra.

*Co to jest Supertoto?
*Zasady gry
*Rodzaje Gier SUPERTOTO
*Jaki jest koszt kuponu?
*Gdzie grać w Supertoto?


Co to jest Supertoto?

Kilka lat temu w Europie powstała gra bukmacherska, która znalazła wielkie grono fanów. Głównie skierowana jest na rynek bukmacherski w internecie, ze stałą wygraną i wyselekcjonowanymi kursami na najbardziej popularne mecze piłki nożnej w europie (w Polsce gra może przypominać ligę Totolotka). O Supertoto jest głośno, spora liczba bukmacherów postanowiła rozszerzyć listę gier, właśnie o tą, więc co w niej jest, że tak przyciąga? Na czym polega Supertoto?


ZASADY GRY

Zasady są bardzo proste.
WYTYPUJ PRAWIDŁOWO 14 MECZÓW Z 14 MOŻLIWYCH ZA MINIUMUM STAWKI 0,1 EURO i jeżeli będziesz jedynym szczęśliwcem któremu się to uda ŚCIĄGASZ GWARANTOWANĄ PULĘ 100000 EURO.

Prawidłowo wytypowane 13, 12 lub 11 spotkań również jest nagradzane.

"Gwarancja jedynej wygranej:
Gwarantowane jest minimum 100.000 Euro głównej wygranej, dla pojedynczego zwycięzcy z 14 trafnymi typami." - dla jednej osoby gwarantowane 100.000 Euro.

Do Supertoto przyciąga na pewno wysoka pula wygranej i bardzo niska stawka na zakłady. W tej grze wygrane mogą być naprawdę wysokie, a Jackpot czyni wygrane jeszcze większymi. Szansa wygranej jest dość duża jeżeli bierzemy np. pod uwagę gry typu Lotto, gdzie fakt faktem można wygrać kilka milionów, lecz zdarzyć się to może raz na kilka lub nawet kilkadziesiąt milionów zawartych kuponów. Znając się na piłce nożnej, można bez większego problemu wytypować prawidłowo przynajmniej 30%-50% meczów znajdujących się na kuponie Supertoto, reszta zależy od szczęścia. 0.1 Euro (ok. 0.40 Groszy), jest to minimum stawki, lecz nie koniecznie musisz wybrać tą kwotę, jeżeli są mecze których nie jesteś pewny, możesz obstawić je z podpórkami, niestety podwaja to Twoją stawkę, lecz także zwiększa szansę wygranie głównej nagrody. Jeżeli nie jesteś zadowolony z podpórki możesz wyeliminować wszystkie opcje, wtedy masz 100% pewniaka, nie ważne jaki wynik wypadnie - zawsze go trafisz.

Co tydzień we wtorek dostępny jest nowy kupon, zazwyczaj typować można do soboty, wyniki wszystkich spotkań są już wiadome w niedziele wieczorem.

Wczesne typowanie = Zwrot stawki:
Klienci, którzy zagrają kupon, na początku tygodnia otrzymają rabat. Rabat wypłacany jest przez Supertoto tak więc pełna stawka zostanie przeniesiona do puli wygranych w zależności od tego, kiedy kupon jest zatwierdzony.

Zobacz bukmacherów oferujących Supertoto


Rodzaje gier Supertoto

Co to jest Supertoto XL?
XL oznacza dodatkowe pieniądze w puli wygranych z kuponu z poprzedniego tygodnia.
Co to jest Supertoto XXL?
XXL oznacza dodatkowe pieniądze w puli wygranych z poprzednich 2 lub więcej tygodni.
Co to jest Supertoto Extra?
Wytypuj wyniki 10 meczów piłkarskich na tym kuponie. Ten kupon publikowany jest w piątki o godz. 09:00 i otwarty jest do następnego wtorku do godz. 20:15. Zawiera on mecze Ligi Mistrzów oraz inne spotkania rozgrywane we wtorki i środy. Czasami na wtorek i srode są osobne kupony.
Co to jest Supertoto Tennis?
na tych kuponach jak sama nazwa wskazuje :) znajdują się tylko i wyłącznie spotkania na tenis ziemny.


Jaki jest koszt kuponu?

Supertoto, (zależne od tego czy padnie główna wygrana, również: Supertoto XL lub Supertoto XXL) minimalna cena kuponu to 10 Centów Euro. Cena ta wzrasta kiedy dodajemy podpórki do wybranych naszych meczów. Np. Kiedy wytypujemy 14 spotkań i w jednym z tych spotkań dodamy podpórke "1X" to za cały kupon zapłacimy 20 Centów Euro. Dodając następną podporke to nasz kupon będzie już kosztował 40 centów, jescze jedną to już 80 Centów itp.
Jest również możliwość wyeliminowania całego meczu i koszt takiej opcji to x100% + x50% całości kuponu, np. mecz "Milan : Juventus" chcemy obstawić wszystko, czyli 1x2 bo kompletnie nie mamy pojęcia co może się zdarzyć w tym spotkaniu, 10 centów to nasz minimalny koszt kuponu, musimy zaznaczyć podpórke "1X" (koszt kuponu już 20 Centów), a później "2" i to już jest koszt całości 150% czyli nasz kupon będzie kosztował 30 centów Euro.

Supertoto Tennis lub Supertoto Extra: minimalny koszt kuponu to 50Centów Euro, jednak w tym przypadku obstawiiamy tylko 10 spotkań. Jeżeli chodzi o podpórki to systuacja się powtarza jak w Supertoto, za "1X", "X2" lub "12" płacimy 100% stawki kuponu, za wyeliminowanie całego spotkania stawka ta wyniesie 150%.


Gdzie grać w Supertoto?

Supertoto jest prowadzone przez internetowe firmy bukmacherskie, oferowane mecze są zawsze takie same we wszystkich bukmacherach.
Zobacz bukmacherów oferujących Supertoto