Unibet

UNIBET - Video transmisje na żywo dla wszystkich graczy Unibet na wiele meczy, sportów, lig. Bardzo dobra oferta na zakłady sportowe.

Dlaczego zakłady bukmacherskie w Unibet

  • Kilkunastoletnie doświadczenie firmy w branży gier hazardowych,
  • notowany na gieldzie papierów wartościowych w Sztokholmie
  • stale rosnąca liczba graczy
  • licencjonowany bukmacher na Anglii, na Malcie,
  • bardzo duża oferta kursowa,
  • oferta na polskie ligi w różnych dyscyplinach,
  • ciekawe promocje.

O Unibet

Unibet powstał w roku 1997 i swoje główne biuro jest ulokowane w Anglii i w Walii. Od 2004 roku, Unibet Group Plc. jest notowany na giełdzie w Sztokholmie.


Międzynarodowy magazyn Egaming Review przyznając zaszczytny tytuł podkreślił z jaką "skutecznością pozyskujemy i utrzymujemy klientów, na wysoce konkurencyjnym rynku europejskim". Unibet stał się jednym z największych europejskich operatorów.

Opcje płatnicze w Unibet

Wpłaty:
Aby postawić zakład musisz mieć pieniądze zdeponowane na swoim koncie. Depozytu możesz dokonać albo online używając karty kredytowej VISA lub MasterCard, albo przelewem bankowym w kraju, w którym Unibet jest reprezentowany. Pieniądze deponowane przelewem bankowym znajdą się na Twoim Koncie w Unibecie wtedy, gdy trafią do Unibetu (możesz przyśpieszyć ten process, podając numer klienta Unibetu w tytule płatności podczas dokonywania przelewu). Wszelkie dane banku niezbędne do dokonania przelewu podane są podczas rejestracji użytkownika. Unibet jak przystało na bukmachera tej rangi ma także możliwość wpłaty poprzez portfele elektroniczne takie jak Skrill czy Neteller.

Wypłaty:
Wypłaty w zależności od wybranej opcji trwają: w przypadku portfeli elektronicznych ok. 24-48 h, przelewy bankowe 2-5 dni roboczych.

Zobacz Unibet
promocje i bonusy dla nowych graczy20 GBP
promocje i bonusy dla stałych graczyTak
asian handicapsTak
typowanie na żywoTak
min. stawka na kupon1 PLN
max. stawka na kupon£250 000
max. kwota wpłaty i wypłaty???
min. kwota wpłaty i wypłatyWpłaty 10 GBP
opcje płatnościkarty kredytowe VISA i MasterCard, Skrill, VISA Electron, Maestro, Neteller, przelew bankowy, Paysafecard, Ukash
live streaminingTak
program lojalnościowy
waluty/licencje na prowadzenieMalta
kasynoTak
pokerTak
pomoc i kontakttelefon, e-mail, chat

Odwiedź bukmachera Unibet